Maszyny na zamówienie — realizacje

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn, których celem jest usprawnienie codziennych prac w Państwa przedsiębiorstwie. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom stworzyliśmy m.in. systemy wizyjne. Podczas realizacji tematów związanych z wykonawstwem maszyn i stanowisk zrobotyzowanych dla przemysłu spotkaliśmy się z koniecznością zastosowania instrumentów pozwalających na detekcję położenia, kontrolę wymiarów, odczyt i weryfikację kodów kreskowych czy kontrolę poprawności nadruku. Do tego typu aplikacji idealnym narzędziem są właśnie systemy wizyjne.

W naszych realizacjach stosujemy zarówno proste urządzenia wizyjne typu inspektor czy czytniki kodów, jak i skomplikowane systemy wizyjne umożliwiające realizację bardzo dokładnych pomiarów oraz wykonywanie zaawansowanych funkcji obróbki obrazu. W dotychczasowej działalności stosowaliśmy min.: produkty firm Cognex, Sick, Sels.

Możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi aplikacjami. Zdobyte doświadczenie i kontakty pozwalają nam dokonać trafnego wyboru rozwiązania zarówno pod kątem możliwości technicznych jak i kryteriów ekonomicznych.

W aplikacjach nietypowych możemy liczyć na wsparcie dystrybutorów systemów wizyjnych, co zwykle prowadzi do prowadzenia przez naszych inżynierów wstępnych testów mających na celu potwierdzenie skuteczności wybranej metody i zastosowania konkretnego urządzania.

relizacje