Nowoczesne maszyny przemysłowe stanowią podstawę sprawnego i efektywnego realizowania procesu produkcji. W niektórych zakładach wdraża się technologie, w których do osiągnięcia odpowiedniego efektu potrzebne jest specjalne. Na ich potrzeby w Centrum Projekt powstają dedykowane maszyny przemysłowe, w tym również maszyny prototypowe, w których jest wykorzystywana automatyka przemysłowa. Tworzone przez naszych specjalistów projekty uwzględniają wszystkie aspekty związane z realizację procesu, począwszy od warunków terenowych, przez automatyzację produkcji, po specyfikę środowiska. Realizowana na ich podstawie budowa maszyn przemysłowych gwarantuje stworzenie stanowisk doskonale odzwierciedlających potrzeby Klienta.

Dedykowane maszyny przemysłowe w Centrum Projekt

Kilka lat temu Kierownictwo Centrum Projekt podjęło decyzję o rozwoju w kierunku automatyzacji maszyn i automatyzacji linii technologicznych. Konsekwentni poszerzamy działalność w tym obszarze, a jedną z naszych specjalności jest budowa maszyn przemysłowych z dziedziny automatyki. Tworzymy zarówno powszechnie wykorzystywane urządzenia, jak i maszyny prototypowe. Początki działalności były związane z dostosowywaniem maszyn na zamówienie do wymogów Dyrektywy Maszynowej. Następnym etapem było wykonawstwo kompletnych systemów automatyki maszyn.

Obecnie firma specjalizuje się w zakresie samodzielnego projektowania i budowy maszyn przemysłowych z zastosowaniem automatyki. Nasz zespół konstruktorów odpowiada za przygotowanie dokumentacji projektowej i nadzór nad montażem w firmie i u Klienta. Mamy warsztat mechaniczny oraz niezbędną powierzchnię do montażu i testów zaprojektowanych urządzeń. Możemy poszczycić się udanymi realizacjami, także skomplikowanych i nietypowych maszyn. W zakresie naszej działalności mieści się projektowanie i budowa maszyn z automatyki przemysłowej, w tym stanowisk zrobotyzowanych. Zapraszamy do współpracy!

relizacje