Automatyka przemysłowa stanowi obecnie nieodłączną część każdego procesu technologicznego. Pozwala na uzyskiwanie lepszych wyników w obszarach wydajności i jakości oraz optymalizuje koszty produkcji. Ponadto wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań pozwala na sprawowanie bardziej precyzyjnej kontroli nad procesami oraz gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Istnieje wiele obszarów, w których znajduje zastosowanie automatyka przemysłowa – budowa maszyn, kontrola parametrów procesów technologicznych, sterowanie urządzeniami czy bezpieczeństwo środowiska pracy to tylko kilka z wielu przykładów.

Centrum Projekt z Wrocławia od początku istnienia specjalizuje się w projektowaniu i realizacji zadań z dziedziny, jaką jest automatyka przemysłowa oraz związanych z nią instalacji elektrycznych. Jedną z realizowanych usług jest produkcja szaf sterowniczych niezbędnych w systemach zakładowych.

Kompleksowo zajmujemy się automatyką przemysłową. Oferujemy:

  • koncepcje i konsultacje rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej,
  • prowadzenie i realizacje projektów z dziedziny automatyki przemysłowej,
  • projekty funkcjonalne i oprogramowanie systemów sterowania,
  • dostawy, montaż i uruchomienia systemów automatyki i sterowania,
  • pomiary elektryczne oraz pomiary oświetlenia i hałasu,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzonych tematów.

Nasze kompetencje z zakresu automatyki przemysłowej umożliwiają tworzenie maszyn na zamówienie. Ponadto usprawniają konfigurowanie, programowanie i uruchamianie aplikacji systemów sterowania i wizualizacji oraz aparatury kontrolno-pomiarowej wielu firm.

relizacje