Stanowiska zrobotyzowane
Automatyka przemysłowa
Projektowanie elektryczne i akpia, mechaniczne 3D
Automatyka przemysłowa
Budowa maszyn
Automatyka przemysłowa
Systemy wizyjne
Automatyka przemysłowa
Automatyka przemysłowa
Automatyka przemysłowa
Prefabrykacja akpia, elementów maszyn
Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa Centrum Projekt

Witamy na stronie internetowej Centrum Projekt!

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i uruchamianiu systemów automatyki w obiektach przemysłowych zarówno nowo wybudowanych, jak i modernizowanych. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają zaoszczędzić czas oraz pieniądze w przedsiębiorstwach, wśród nich niezawodne paletyzacje robotem.

Świadczymy usługi z zakresu dostawy i montażu systemów sterowania oraz systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy cenionym producentem szaf zasilających i szaf automatyki. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem elementów konstrukcyjnych dla potrzeb układów automatyki, zasilania i sterowania.

Rozwijamy również swoje kompetencje w zakresie automatyzacji linii technologicznych i procesów technologicznych. Automatyczne układanie na paletach wybiera coraz więcej nowoczesnych polskich firm.

Projektowanie i budowa stanowisk zrobotyzowanych

Dopełnieniem naszej działalności są usługi projektowania oraz budowy stanowisk zrobotyzowanych. Wykonujemy wysoce specjalistyczne stanowiska zrobotyzowane, w tym maszyny do zbijania palet drewnianych. Realizując prace związane z konstruowaniem stanowisk zrobotyzowanych, zauważyliśmy konieczność zastosowania nowoczesnych urządzeń pozwalających na detekcję położenia, kontrolę wymiarów czy weryfikację kodów kreskowych. W efekcie naszą ofertę rozbudowaliśmy o montaż systemów wizyjnych.

Paletyzacja robotem — dlaczego warto?

Paletyzacja robotem ma wiele zalet. Automatyczne układanie na paletach pozwala:

  • zaoszczędzić czas i pieniądze,
  • optymalnie wykorzystać przestrzeń załadunkową,
  • usprawnić przebieg procesu,
  • podnieść poziom bezpieczeństwa oraz komfort pracy,
  • odpowiednio zabezpieczyć sam ładunek,
  • skierować moc przerobową pracowników w inne obszary i wykorzystać ich w pełni ich potencjał.

Paletyzację robotem polecamy firmom o różnych profilach działalności. Wszędzie tam, gdzie przenoszone są ładunki o znacznej masie i nietypowych gabarytach, sprawdzi się automatyczne układanie na paletach, które proponujemy.

W dotychczasowej działalności z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele realizacji z zakresu projektowania maszyn przemysłowych, także tych skomplikowanych i nietypowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Realizacje i projekty